Results 24 hodin

Kategorie MJ24Zpět

      
 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      MaFa                             1590              0          23:40:22                1590
              Rubeš Martin
              Kolovský František
    2      Jansovo hoši                     1500              0          15:32:10                1500
              Švirák Ondřej
              Procházka Pavel
              Landovský Tomáš

Kategorie MO24Zpět

  Rank     Team                            Points         Penalty          Time                 Points
    1      Klackové                         3370              0          23:38:39                3370
              Udržal Tomáš
              Skripnik Štěpán
    2      Radovan a Ondřej                 3280              0          23:49:15                3280
              Čech Radovan
              Skripnik Ondřej
    3      Ašáci-pašáci                     2610              0          23:07:26                2610
              Kovář Jindřich
              Pilař Karel
    4      Seskočil z rudé skál             2480              0          23:49:23                2480
              Urban Hynek
              Šebánek Martin
    5      Jihočeský H.Ra-boš               2460              0          22:59:15                2460
              Hošek Radim
              Hošek Lubomír
    6      Velikonoční Lassing              2360              0          23:44:31                2360
              Lachman Marek
              Vondra Vítězslav
    7      Kunratický GO & YACH             2260              0          22:38:34                2260
              Fratta Stafano
              Zakouřil Václav
    8      Ohaři                            2160              0          23:55:20                2160
              Fišer Jiří
              Křístek Lukáš
    9      chromajzl & vožungr              2070              0          23:29:20                2070
              Šrejber Vojtěch
              Škroch Michal
   10      PUNK-ovÝ výletníci               2020              0          22:57:36                2020
              Kamaryt Tomáš
              Kunc Petr
   11      Celý den v lese                  1930              0          23:39:25                1930
              Kašpar Jiří
              Vohradský Ondřej
   12      BT Humr                          1890              0          23:28:01                1890
              Honzák Tomáš
              Marek Vladimír
   13      Quest                            1850              0          20:32:47                1850
              Šticha Jan
              Bořánek František
   14      Sommernachtstrauma               1810              0          19:13:56                1810
              Meyer Dirk
              Dobslaw Henryk
   15      horoteam                         1810              0          20:42:10                1810
              Nehasil Vladislav
              Nehasil David
   16      Načali jsme druhou s             1730              0          23:52:31                1730
              Klos Václav
              Kučera Zdeněk
   17      Chleba s máslem a ma             1720              0          23:51:15                1720
              Porhansl Michal
              Vošta Zdeněk
   18      ROU                              1710              0          23:29:29                1710
              Buk Jindřich
              Simr Pavel
   19      TAJFUN                           1670              0          23:07:55                1670
              Jílek Martin
              Horák Roman
   20      Veselí bratři                    1650              0          16:57:16                1650
              Vozda Vojtěch
              Paloncý Pavel
   21      MaFa                             1590              0          23:40:22                1590
              Rubeš Martin
              Kolovský František
   22      PEPADUO                          1590              0          23:54:23                1590
              Vlček Josef
              Krtil Josef
   23      Pozdní sběr                      1540              0          18:10:16                1540
              Kašpárek Jan
              Šimek Miroslav
   24      Renča car team                   1540              0          18:40:53                1540
              Šilhavý Miroslav
              Kolovský Jiří
   25      OK Tesil Milevsko                1540              0          23:53:05                1540
              Žižka Přemysl
              Pešta Jiří
   26      Concorde X                       1520              0          20:43:02                1520
              Liepins Edgars
              Mikelsons Kristians
   27      Jansovo hoši                     1500              0          15:32:10                1500
              Landovský Tomáš
              Procházka Pavel
              Švirák Ondřej
   28      Bourneovo ultimátum              1500              0          19:44:55                1500
              Hulec Vít
              Hulec Jan
   29      Hadi a štíři                     1400              0          23:40:48                1400
              Hostinský Jiří
              Uchytil Jiří
   30      LPM lehce podnapilý              1350              0          23:26:52                1350
              Šilhavý Jakub
              Popule Tomáš
   31      sudetaci                         1260              0          13:58:52                1260
              Dušek Miloš
              Nedvídek Martin
              Svoboda Přemysl
   32      GPS2                             1030              0          23:00:35                1030
              Miertschink Stefan
              Metanowicz Robin
   33      GPS 1                             970              0          23:25:39                 970
              Streiter Robin
              Krause Sebastian
   34      Paul Kühn                         960              0          22:59:47                 960
              Löscher Andreas
              Fritzsche Robert
              Petlinski Roy
   35      Rumáci z Ruksaku                  900              0          23:55:17                 900
              Krejčí Jiří
              Suchánek Vít
   36      Rakeťáci                          890              0          23:29:02                 890
              Slavík Daniel
              Pomykacz Michal
   37      Vysočina                          860              0          12:12:03                 860
              Záhorec Matouš
              Záhorec František
   38      Orientierungskombina              770              0          17:00:15                 770
              Schultze-Motel Falk
              Otto Ronny
   39      A je to!                          610              0          23:06:42                 610
              Plachý Jaroslav
              Šmíd Jakub
   40      Gebrüder Hildebrandt              440              0          20:20:41                 440
              Dietrich Sascha
              Hildebrandt Alexander Eug
   41      Ergo bibamus                      350              0          22:00:51                 350
              Ebert Jens
              Freudenberg Heiko
              Taubert Matthias

Kategorie MV24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      Ašáci-pašáci                     2610              0          23:07:26                2610
              Pilař Karel
              Kovář Jindřich
    2      Seskočil z rudé skál             2480              0          23:49:23                2480
              Urban Hynek
              Šebánek Martin
    3      Načali jsme druhou s             1730              0          23:52:31                1730
              Klos Václav
              Kučera Zdeněk
    4      Renča car team                   1540              0          18:40:53                1540
              Kolovský Jiří
              Šilhavý Miroslav
    5      Hadi a štíři                     1400              0          23:40:48                1400
              Hostinský Jiří
              Uchytil Jiří
    6      Orientierungskombina              770              0          17:00:15                 770
              Schultze-Motel Falk
              Otto Ronny

Kategorie WJ24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      Bludná světélka                  1230              0          23:13:35                1230
              Kuncová Eliška
              Procházková Monika

Kategorie WO24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      KAMPGP                           2190              0          23:13:28                2190
              Klinkerová Jitka
              Kožinová Jana
    2      Kangďokťo                        1910              0          23:11:12                1910
              Hájková Věra
              Plašilová Barbora
    3      WIT aj u Hrobu                   1670              0          23:49:39                1670
              Stackeová Anna
              Krejčíková Monika
    4      ILJA team                        1390              0          23:38:14                1390
              Kolovská Ilona
              Šilhavá Jana
    5      Holčičky                         1300              0          22:37:32                1300
              Štichová Kamila
              Řepová Hana
    6      Bludná světélka                  1230              0          23:13:35                1230
              Kuncová Eliška
              Procházková Monika
    7      Nonstopholky                     1120              0          23:30:29                1120
              Kubátová Milada
              Setinková Zuzana
    8      upřímný tým                       890              0          23:11:16                 890
              Hamáčková Kristina
              Zmeková Míla

Kategorie WV24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      KAMPGP                           2190              0          23:13:28                2190
              Kožinová Jana
              Klinkerová Jitka
    2      WIT aj u Hrobu                   1670              0          23:49:39                1670
              Stackeová Anna
              Krejčíková Monika
    3      ILJA team                        1390              0          23:38:14                1390
              Kolovská Ilona
              Šilhavá Jana
    4      Nonstopholky                     1120              0          23:30:29                1120
              Kubátová Milada
              Setinková Zuzana

Kategorie XJ24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      Klub přátel dobře na             1050              0          23:40:11                1050
              Voštová Marie
              Měkuta Kryštof
    2      Šodó                              910              0          23:10:04                 910
              Bělohlávková Šárka
              Tomanová Olga
              Palán Ondřej
              Pinc Daniel

Kategorie XO24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      Insane Azimuth                   2670              0          23:42:28                2670
              Osis Kaspars
              Linde Dace
    2      Hrdlořezy´s Thunder              2610              0          23:45:22                2610
              Horová Magda
              Hora Vladimír
    3      Zelí na výletě                   2600              0          23:50:44                2600
              Doležalová Monika
              Makovský Jakub
    4      Poklidná vichřice                2330              0          23:38:59                2330
              Nyklová Jana
              Kučera Petr
    5      Historici                        2300              0          23:27:52                2300
              Klapková Milada
              Klapka Michal
    6      Loko Mix 3                       2130              0          22:43:53                2130
              Mezník Vladimír
              Havelková Eva
    7      Funny Trippers                   1860              0          23:54:15                1860
              Hrobařová Lenka
              Balcar Aleš
    8      Nekecej a pádluj!                1790              0          23:47:20                1790
              Pašek František
              Neradová Alena
    9      Dreading the drive h             1760              0          23:36:46                1760
              Hadgiivanova Radina
              Eyermann Horst
   10      WIT aj nad Hrobem                1710              0          23:07:45                1710
              Krejčík Zbyněk
              Glabazňová Jana
   11      Loko Mix 2                       1700              0          21:45:39                1700
              Procházka Pavel
              Procházková Pavlína
   12      J&L                              1690              0          23:15:38                1690
              Jakobsone Linda
              Viškers Janis
   13      InTeam                           1660              0          23:37:42                1660
              Heinrich Kirstine
              Wolfram Frank
   14      Tati, já bych chtěl              1640              0          23:27:50                1640
              Ďoubal Jan
              Peterová Věra
   15      pj                               1630              0          23:24:54                1630
              Jirásková Pavla
              Švihla Tomáš
   16      Kondiční běžci                   1560              0          23:40:03                1560
              Schröter Pavel
              Cahlová Slávka
   17      Ekonom Praha Outdoor             1530              0          23:52:45                1530
              Vojtík Petr
              Hliněnská Sabina
   18      Smrduté močály                   1510              0          23:38:34                1510
              Zajíc Vítězslav
              Jiříková Dana
   19      Loko Mix 1                       1470              0          23:27:57                1470
              Hamáček Bohuslav
              Haňkovská Jana
   20      Meteleskublesku                  1400              0          22:39:29                1400
              Tvrdková Eva
              Tvrdek Vojtěch
   21      DOB/TJN                          1330              0          23:20:36                1330
              Lžíčař Martin
              Fólová Martina
   22      Svatební cesta                   1330              0          23:38:28                1330
              Preininger Luděk
              Preiningerová Monika
   23      Helt Fantastisk                  1150              0          23:04:23                1150
              Langer Jan
              Schulz Nora E.
   24      ANGUILLA                         1150              0          23:15:48                1150
              Doležalová Ivana
              Doležal Petr
   25      Oslík team                       1110              0          23:27:48                1110
              Buttorazová Eva
              Novák Jan

   26      Hlavy dutý                       1070              0          23:35:10                1070
              Vaněk Jakub
              Mrštíková Hana
   27      Klub přátel dobře na             1050              0          23:40:11                1050
              Voštová Marie
              Měkuta Kryštof
   28      Die Picknicker                   1030              0          23:50:59                1030
              Engelhardt Katja
              Richter Tom
              Heinke Anja
              Danz Andrea
              Olunczek Andrej
   29      Šodó                              910              0          23:10:04                 910
              Tomanová Olga
              Palán Ondřej
              Bělohlávková Šárka
              Pinc Daniel
   30      NADA und WADA                     790              0          23:10:52                 790
              Kretzschmar Frank
              Kretzschmar Ute
   31      Krásný výlet                      790              0          23:25:59                 790
              Dudášek Karel
              Dudášková Lenka
   32      Mrštici                           750              0          11:17:58                 750
              Mrštíková Hanča
              Mrštík Vašek
   33      GMO 001                           720              0          23:29:27                 720
              Šumbera Jiří
              Jabůrková Marta

Kategorie XV24Zpět

 Rank     Team                            Points         Penalty             Time            Points
    1      Historici                        2300              0          23:27:52                2300
              Klapka Michal
              Klapková Milada
    2      Loko Mix 3                       2130              0          22:43:53                2130
              Havelková Eva
              Mezník Vladimír
    3      WIT aj nad Hrobem                1710              0          23:07:45                1710
              Krejčík Zbyněk
              Glabazňová Jana
    4      Loko Mix 2                       1700              0          21:45:39                1700
              Procházková Pavlína
              Procházka Pavel
    5      Loko Mix 1                       1470              0          23:27:57                1470
              Hamáček Bohuslav
              Haňkovská Jana
    6      Meteleskublesku                  1400              0          22:39:29                1400
              Tvrdek Vojtěch
              Tvrdková Eva
    7      ANGUILLA                         1150              0          23:15:48                1150
              Doležal Petr
              Doležalová Ivana
    8      NADA und WADA                     790              0          23:10:52                 790
              Kretzschmar Ute
              Kretzschmar Frank
    9      Mrštici                           750              0          11:17:58                 750
              Mrštík Vašek
              Mrštíková Hanča
   10      GMO 001                           720              0          23:29:27                 720
              Šumbera Jiří
              Jabůrková Marta