Tojnaří webové doupě

Tojnárkovo stinné stránky

Nechybí vám ocas?

Když si minulý týden autorka Radiožurnálního pořadu “Otázka Ester Kočičkové” zašla ke své psychiatričce pro antidepresiva, nějaký muž jí se slzami v očích prosil, aby ho v neděli o polednách nechala oznámit národu jednu strašně důležitou skutečnost týkající se nově zvoleného presidenta. Představil se jako Jiří M. Bříza, předseda Malostranské společnosti pro výzkum paranormálních jevů. Do studia přitáhl stohy popsaných papírů a rozpovídal se o tzv. “Ještěrech”, někdy zvaných “UFOplazové” či “Planetoidi”. Ti jsou zde již odedávna a své zájmy vždy prosazovali na úkor aktuálně dominujícího živočišného druhu (dříve dinosauři, mamuti, teď člověk), a to tak, že mezi ně posílali své maskované zástupce.

Dost dlouho mu trvalo, než z něj vypadlo to, co jsem pochopil hned na začátku rozhovoru. Václav Klaus je “Ještěr” převtělený do lidské podoby. V poslední době totiž změnil styl chůze. Má jí teď “houpavější”, neboť se pořád podvědomě snaží opírat o chybějící ocas. Před časem si musel nechat operovat oční víčka, neboť mu na lebce začínaly prorážet plazí nadočnicové oblouky. To je u UFOplazů běžné, zakrývají to slunečními brýlemi, golfovými čepicemi apod. Dalším jejich typickým projevem bývá zájem o malé dekorativní předměty, např. kravaty.

Odborníci zatím neví, jestli se Planetoidi k nám dostávají na létajících talířích nebo zda bydlí někde uvnitř Země. Že si ale nevymýšlejí nejlépe dokazuje, že senaplnilo Nostradamovo proroctví: “Na Hradě v Srdci se usadí Ještěr, svrhne vládu a nastolí vládu Kouzelníka. Za přihlížení Rudého světla rozpoutá se Válka o stromy v písku.” Nebo tak podobně. Nostradamus promine, třebase pomocí mé interpretace splní ještě něco dalšího. Slovo Kouzelník lze v tomto případě překládat i jako Druid, popř. objímač stromů. A stromy v písku má být ropa, což jsou podle něj zetlelé stromy!!!

Takže jinak to dopadnout ani nemohlo, v přímé volbě by stejně s podporouUFOsoudruhů (Šlouf, Zeman a další) vyhrál další Planetoid Gott. Máme vlastně štěstí, někdy se totiž Jěštěr zvláště nevyvede a pak zadrhává, třeba Milouš Jakeš.

Ufologové z Malé Strany budou pokračovat v pozorování. Já taky. Až mne zas příště přistihnete při sledování nějaké minisukně, alespoň budete vědět, že právě prověřuji, zda to není Ještěrka. Osoby s chůzí nápadně houpavou zatáhnu domů a tam je zmáčknu. Zblízka jim ohledám nadočnicové oblouky a na místě prověřím jejich sklony opírat se o ocas. Vše řádně zdokumentuji a předám malostranským vědcům.